16 груд. 2019

Тиждень права

У Вільнівській філії І-ІІ ступенів з 09.12 по 13.12 було проведено "Тиждень права" вчителем Рудніченко Н.М.
11 лист. 2019

9 листопада - День української писемності та мови

В нашій флії для учнів 5-9 класів була проведена виховна година присвячена Дню української писемності та мови.
11 жовт. 2019

Лекція "Сортувати легко"

10 жовт. 2019

Акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці"

Під час проведення акції, діти приносили свої книги в дарунок шкільній бібліотеці.
4 бер. 2019

Літературна година ''На струнах кобзаревоі душі" для учнів1-4 класів

4 бер. 2019

Підручники 2 клас

Вибір підручників 2 клас
27 лют. 2019

Учні нашої школи прийняли участь в районних змаганнях з футзалу Кубок голови РДА

25 лют. 2019

Виховна година "Книга змінює світ" проведена у 3 класі шкільним бібліотекарем Паляренко Ларисою Миколаівною. Класний керівник Кіценко Наталія Іванівна.
21 лют. 2019

До Дня рідної мови у Вільнівській ЗШ І-ІІІ ступенів вчителькою Мартюк З.М. був проведений усний журнал «Ну щоб, здавалося, слова? Слова та голос Більш нічого. А серце бється, ожива Як їх почує…»

20 лют. 2019

У Вільнівській ЗШ І-ІІІ ступенів була проведена лінійка-реквієм «День пам’яті Небесної сотні. Герої не вмирають!»