22 січ. 2015

У нашій школі відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Соборності України.
19 груд. 2014

Свято Святого Миколая

19 грудня у нашій школі було проведено Свято Святого Миколая для молодших школярів.
15 груд. 2014

Тиждень початкової школи

З 15 грудня по 19 грудня у Вільнівській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень початкової школи
19 вер. 2014

Урок миру на тему "Над світом мир, як арка золота..."

В нашій школі було прведено урок миру присвячений Міжнародньому дню миру, що святкуються 21 вересня.
19 вер. 2014

Виховний захід "Вся правда про куріння"

В рамках "Тижня здоров'я" відбувся виховний захід "Вся правда про куріння". Провела цей захід вчитель основ здоров'я Сукач Вікторія Миколаївна.
18 вер. 2014

Виставка квітів "Який прекрасний цей, світ,подивись!"

У нашій школі відбулася виставка квітів!!!
18 вер. 2014

Лекція "Загадкова створіння - гриб"

У нашій школі проводиться "Тиждень здоров'я". У рамках цього тижня 17 вересня відбувся виховний захід "Загадкове створіння - гриб" для учнів 5-9 класів. Провели цей захід вчитель основ здоровя Сукач Вікторія Миколаївна та шкільна медична сестра Кривохат Олена Григорівна.
11 вер. 2014

Захід - малюнки на асфальті "Осінь в нашому селі"

В нашій школі відбувся захід - малюнки на асфальті "Осінь в нашому селі"
16 квіт. 2014