27 лист. 2013

Екскурсія до музею бойової та трудової слави

Нічого не може залишитись поза увагою! 10 втня маленькі вільнівчата були запрошені на цікаву і змістовну лекцію до шкільного музею. Вони побачили та почули людей, яким вони завдячують власним життям, людей, які визволяли П'ятихатський район від ворога.
26 лист. 2013

Платон Воронько - видатний український письменник

В школі відбулася відкрита виховна година присвячена дню 100-річчя Платона Воронька.
2 лист. 2013

Акція "Обеліск"

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!
19 жовт. 2013

День довкілля

"Праця єднає" - під таким заголовком наша школа прийняла естафету Всеукраїнського Дня довкілля.
14 жовт. 2013

Урок мужності до 70-річчя визволення Дніпропетровщини від фашистських загарбників(зустріч з ветеранами)

У школі відбулася зустріч з ветераном Шеметом В.Г. Від його спогадів щемило серце. Діти було в захваті.
1 вер. 2013

Драматичний гурток

З 1 вересня 2013 року на базі Вільнівської школи почав працювати драматичний гурток.