3 груд. 2018

ПОСИДЕНЬКИ У ГРИГОРІЯ САВИЧА СКОВОРОДИ

З учнями школи, у річницю дня народження Г.С.Сковороди, були проведені посиденьки в краєзнавчому музеї школи.
29 лист. 2018

Свято "Дякуємо тобі, хліборобе"

29 листопада учні школи, піснями та танцями, висловили подяку всім хліборобам.
23 лист. 2018

Виховний захід проведений Рудніченко Н.М. та Колповською О.Ж. з нагоди Дня пам' яті жертв голодомору 32-33 рр.

21 лист. 2018

Тематична лінійка присвячена Дню гідності та свободи

16 лист. 2018

Ось як проходять ранки першого класу!!!

Ранкові зустрічі першого класу
16 лист. 2018

Нові парти першого класу

І ось настала мить задоволення. Наші першачки отримали нові, комфортні та зручні парти
12 лист. 2018

Виховну годину на тему:" Я дитина, я маю право"

Виховну годину на тему:" Я дитина, я маю право" було проведено у 7 класі Юлією Вікторівною.
22 жовт. 2018

Виховна година у 8 класі "Друг - це означає другий Я"

Класним керівником 8 класу Рудніченко Н.М. було проведено виховну годину з теми "Друг - це означає другий Я".
18 жовт. 2018

Вшанування воїнів з нагоди 75-ої річниці визволення П'ятихатського району від нацистських загарбників

Учні Вільнівської ЗШ І-ІІІ ступенів поклали квіти до могили загиблих воїнів з нагоди 75-ї річниці визволення П'ятихатського району від нацистських загарбників.
12 жовт. 2018

Загальношкільні та класні батьківські збори

12 жовтня в школі були проведені загальношкільні та класні батьківські збори.